Liga Mini Fotbal
Meniu
Stiri
LMF
Faze 15
Grupe 53
Etape 1026
Partide 6804
Echipe 168
Jucatori 1496
Campionat
Ascundere detalii Editia 2022 - 2023 Faza: Preliminarii
05.09.2022 - 30.06.2023
Ascundere detalii Liga A
Ascundere detalii Etapa 22 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
22.05.2023 20:35 T1 - Kiru Sport Chedra Tax 2 - 1 Ader
22.05.2023 21:25 T1 - Kiru Sport Akademika Ploiesti 1 - 12 MFC Oilfriends Ploiesti
22.05.2023 22:10 T1 - Kiru Sport MFC Troia 0 - 3 MFC Chimistul Grafex
25.05.2023 19:00 T1 - Kiru Sport MFC Eagles Aricestii 0 - 3 MFC Arhivarul
25.05.2023 20:40 T1 - Kiru Sport Petrolul 95 4 - 2 Athletico Rafov
29.05.2023 21:25 T1 - Kiru Sport Latinii 1924 5 - 8 MFC Ploiesti

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Chedra Tax 22 18 2 2 121 24 +97 0 0 +23 56
2 Petrolul 95 22 17 1 4 98 29 +69 0 0 +19 52
3 MFC Ploiesti 22 16 2 4 96 44 +52 0 0 +17 50
4 MFC Oilfriends Ploiesti 22 16 1 5 94 49 +45 0 0 +16 49
5 MFC Arhivarul 22 14 3 5 96 43 +53 0 0 +12 45
6 Athletico Rafov 22 9 4 9 68 47 +21 0 0 -2 31
7 Ader 22 10 1 11 84 86 -2 0 0 -2 31
8 Latinii 1924 22 8 2 12 56 81 -25 0 0 -7 26
9 Akademika Ploiesti 21 6 0 15 64 124 -60 0 0 -15 18
10 MFC Troia 21 4 2 15 41 105 -64 0 0 -16 14
11 MFC Eagles Aricestii 22 3 0 19 45 158 -113 0 0 -24 9
12 MFC Chimistul Grafex 22 1 0 21 42 115 -73 0 0 -30 3
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 21 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
15.05.2023 19:00 T1 - Kiru Sport MFC Arhivarul 10 - 2 MFC Troia
15.05.2023 19:45 T1 - Kiru Sport Athletico Rafov 2 - 2 Latinii 1924
15.05.2023 20:35 T1 - Kiru Sport MFC Oilfriends Ploiesti 3 - 1 Chedra Tax
18.05.2023 20:35 T1 - Kiru Sport MFC Chimistul Grafex 5 - 6 MFC Eagles Aricestii
18.05.2023 21:25 T1 - Kiru Sport Ader 1 - 12 Petrolul 95
18.05.2023 22:10 T1 - Kiru Sport MFC Ploiesti 7 - 2 Akademika Ploiesti

Ascundere detalii Liga B
Ascundere detalii Etapa 26 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
29.05.2023 19:00 T1 - Kiru Sport MFC Galaxy 2 - 1 MFC Flacara Ploiesti
29.05.2023 19:45 T1 - Kiru Sport Gasca Breaza Fan 0 - 3 Extremadura
29.05.2023 19:50 T2 - Kiru Sport Legiunea Olari 3 - 0 TeenTitans
29.05.2023 20:40 T2 - Kiru Sport Inter Ploiesti 3 - 0 Republica Ploiesti 1503
29.05.2023 21:20 T2 - Kiru Sport Selecao Ploiesti 2 - 1 West United
30.05.2023 21:50 T1 - Kiru Sport ACS Muntenia Blejoi 6 - 5 Seniorii 88
31.05.2023 19:50 T2 - Kiru Sport MFC Sportul Ploiești 8 - 2 MFC Postarnacu

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Extremadura 26 20 3 3 80 31 +49 0 0 +24 63
2 MFC Flacara Ploiesti 25 18 3 4 85 42 +43 0 0 +21 57
3 Selecao Ploiesti 25 17 3 5 100 43 +57 0 0 +15 54
4 Inter Ploiesti 26 14 4 8 93 73 +20 0 0 +7 46
5 Republica Ploiesti 1503 26 14 2 10 86 74 +12 0 0 +5 44
6 Gasca Breaza Fan 26 12 4 10 68 70 -2 0 0 +1 40
7 West United 26 11 3 12 56 62 -6 0 0 -3 36
8 Seniorii 88 26 10 4 12 61 57 +4 0 0 -5 34
9 Legiunea Olari 26 10 3 13 69 74 -5 0 0 -6 33
10 MFC Galaxy 26 10 3 13 71 82 -11 0 0 -6 33
11 MFC Sportul Ploiești 25 10 1 14 63 59 +4 0 0 -8 31
12 ACS Muntenia Blejoi 25 7 3 15 58 91 -33 0 0 -12 24
13 TeenTitans 26 5 1 20 52 105 -53 0 0 -23 16
14 MFC Postarnacu 26 3 1 22 49 128 -79 0 0 -29 10
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 25 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
22.05.2023 19:45 T1 - Kiru Sport Extremadura 6 - 1 ACS Muntenia Blejoi
22.05.2023 20:00 T2 - Kiru Sport TeenTitans 0 - 3 Inter Ploiesti
23.05.2023 21:50 T1 - Kiru Sport Seniorii 88 3 - 2 MFC Sportul Ploiești
25.05.2023 19:50 T2 - Kiru Sport MFC Postarnacu 2 - 6 Selecao Ploiesti
25.05.2023 19:50 T1 - Kiru Sport MFC Flacara Ploiesti 4 - 2 Gasca Breaza Fan
25.05.2023 20:40 T2 - Kiru Sport Republica Ploiesti 1503 3 - 4 MFC Galaxy
31.05.2023 20:45 T1 - Kiru Sport West United 5 - 1 Legiunea Olari

Ascundere detalii Liga Firmelor - PLAY-OFF
Ascundere detalii Etapa 2 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
30.05.2023 18:00 LRMS Paulesti T1 LukOil 3 - 1 Depogaz
30.05.2023 18:50 LRMS Paulesti T1 Conpet 3 - 5 OMV
30.05.2023 19:40 LRMS Paulesti T1 Rominserv 3 - 4 Fan Courier

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 OMV 2 2 0 0 11 5 +6 0 0 +3 6
2 LukOil 2 2 0 0 7 1 +6 0 0 +3 6
3 Fan Courier 2 1 0 1 4 7 -3 0 0 0 3
4 Conpet 2 0 1 1 4 6 -2 0 0 -2 1
5 Depogaz 2 0 1 1 2 4 -2 0 0 -2 1
6 Rominserv 2 0 0 2 5 10 -5 0 0 -3 0
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 1 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
23.05.2023 18:00 LRMS Paulesti T1 OMV 6 - 2 Rominserv
23.05.2023 18:50 LRMS Paulesti T1 Depogaz 1 - 1 Conpet
23.05.2023 19:40 LRMS Paulesti T1 Fan Courier 0 - 4 LukOil

Ascundere detalii Liga Firmelor - PLAY-OUT
Ascundere detalii Etapa 2 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
30.05.2023 18:00 LRMS Paulesti T2 Transferoviar Calatori 1 - 10 Artema Plast
30.05.2023 18:50 LRMS Paulesti T2 Cameron 11 - 3 Roquet Eastern Europe
30.05.2023 19:40 LRMS Paulesti T2 Bake Store 6 - 5 Timken

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Cameron 2 2 0 0 16 5 +11 0 0 +3 6
2 Artema Plast 2 1 0 1 12 6 +6 0 0 0 3
3 Roquet Eastern Europe 2 1 0 1 7 13 -6 0 0 0 3
4 Bake Store 2 1 0 1 8 9 -1 0 0 0 3
5 Timken 2 1 0 1 14 11 +3 0 0 0 3
6 Transferoviar Calatori 2 0 0 2 6 19 -13 0 0 -3 0
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 1 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
23.05.2023 18:00 LRMS Paulesti T2 Roquet Eastern Europe 4 - 2 Bake Store
23.05.2023 18:50 LRMS Paulesti T2 Artema Plast 2 - 5 Cameron
23.05.2023 19:40 LRMS Paulesti T2 Timken 9 - 5 Transferoviar Calatori

Ascundere detalii Liga Firmelor si Institutiilor Publice
Ascundere detalii Etapa 11 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
16.05.2023 18:00 LRMS Paulesti T1 Timken 1 - 3 Cameron
16.05.2023 18:00 LRMS Paulesti T2 OMV 3 - 3 Fan Courier
16.05.2023 18:50 LRMS Paulesti T1 Artema Plast 2 - 3 Bake Store
16.05.2023 18:50 LRMS Paulesti T2 Rominserv 1 - 4 Depogaz
16.05.2023 19:40 LRMS Paulesti T2 Transferoviar Calatori 1 - 8 LukOil
16.05.2023 19:40 LRMS Paulesti T1 Roquet Eastern Europe 4 - 10 Conpet

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 LukOil 11 10 0 1 88 26 +62 0 0 +15 30
2 OMV 11 8 2 1 72 19 +53 0 0 +11 26
3 Fan Courier 11 7 3 1 61 22 +39 0 0 +9 24
4 Depogaz 11 7 2 2 63 33 +30 0 0 +8 23
5 Rominserv 11 6 1 4 36 30 +6 0 0 +1 19
6 Conpet 11 5 2 4 52 44 +8 0 0 +2 17
7 Cameron 11 5 1 5 46 34 +12 0 0 +1 16
8 Roquet Eastern Europe 11 4 0 7 28 49 -21 0 0 -6 12
9 Timken 11 4 0 7 58 65 -7 0 0 -6 12
10 Artema Plast 11 2 1 8 24 44 -20 0 0 -11 7
11 Bake Store 11 2 0 9 18 96 -78 0 0 -12 6
12 Transferoviar Calatori 11 0 0 11 13 97 -84 0 0 -18 0
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 10 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
08.05.2023 18:00 LRMS Paulesti T2 Cameron 4 - 2 Artema Plast
08.05.2023 18:00 LRMS Paulesti T1 Depogaz 2 - 4 Roquet Eastern Europe
08.05.2023 18:50 LRMS Paulesti T2 Bake Store 3 - 2 Transferoviar Calatori
08.05.2023 18:50 LRMS Paulesti T1 Fan Courier 2 - 2 Rominserv
08.05.2023 19:40 LRMS Paulesti T2 Conpet 7 - 4 Timken
08.05.2023 19:40 LRMS Paulesti T1 LukOil 5 - 3 OMV


LMF - CUPA LIGII
Faze 3
Grupe 0
Etape 0
Partide 22
Echipe 26
Jucatori 421
Cupa
Ascundere detalii Sezon 15 Faza: Finale - Sferturi
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Athletico Rafov 1 1 0 0 5 0 +5 0 0 0 3
2 MFC Arhivarul 1 1 0 0 9 5 +4 0 0 0 3
3 Petrolul 95 1 1 0 0 3 2 +1 0 0 +3 3
4 MFC Ploiesti 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 -3 0
5 MFC Chimistul Grafex 1 0 0 1 5 9 -4 0 0 0 0
6 Extremadura 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  
 
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
20.04.2023 00:00 Amanat MFC Oilfriends Ploiesti Chedra Tax
20.04.2023 20:40 T1 - Kiru Sport MFC Arhivarul 9 - 5 MFC Chimistul Grafex
20.04.2023 21:20 T1 - Kiru Sport Athletico Rafov 5 - 0 Extremadura
15.05.2023 21:25 T1 - Kiru Sport MFC Ploiesti 2 - 3 Petrolul 95

© VVI 2009
Reclame
Welcome_Bonus _T&C