Liga Mini Fotbal
Meniu
Stiri
LMF
Faze 6
Grupe 26
Etape 516
Partide 3455
Echipe 92
Jucatori 1211
Campionat
Ascundere detalii Editia 2013-2014 Faza: Preliminarii
31.08.2013 - 22.06.2013
Ascundere detalii Liga A
Ascundere detalii Etapa 21 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
29.03.2014 00:00 Vesteam Olimpia Ploiesti
29.03.2014 18:30 Tempa Bucuresti (Romelcon) 0 - 10 Gloria M.F.C.
30.03.2014 13:50 Atlantic Gaz Metan 1 - 0 Yell Wolf
30.03.2014 14:40 Copacabana Stars 4 - 4 Rangers
30.03.2014 15:20 Chedra Tax 15 - 2 C.S. Paulesti
30.03.2014 16:10 Eurofotbal 5 - 3 Risalin
30.03.2014 17:00 Ploiesti 2010 3 - 2 Meriem
09.04.2014 17:40 A.S. Ploiesti Altphel Fairplay

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Ploiesti 2010 21 20 1 0 116 29 +87 19 0 +28 61
2 Chedra Tax 21 16 3 2 132 40 +92 16 0 +18 51
3 A.S. Ploiesti 20 16 1 3 95 44 +51 11 1 +22 49
4 Meriem 21 14 1 6 98 44 +54 15 0 +13 43
5 Rangers 21 11 6 4 91 60 +31 15 0 +6 39
6 Risalin 21 12 1 8 106 65 +41 15 4 +4 37
7 Gloria M.F.C. 21 11 4 6 98 73 +25 20 1 +7 37
8 Copacabana Stars 21 10 3 8 78 78 0 9 0 +3 33
9 Vesteam 20 10 0 10 64 81 -17 14 1 0 30
10 C.S. Paulesti 21 9 1 11 83 105 -22 14 1 -2 28
11 Atlantic Gaz Metan 21 7 1 13 53 115 -62 11 0 -11 22
12 Yell Wolf 21 4 2 15 41 81 -40 19 1 -16 14
13 Eurofotbal 21 4 2 15 61 99 -38 4 0 -19 14
14 Altphel Fairplay 20 4 1 15 68 131 -63 7 0 -17 13
15 Olimpia Ploiesti 20 2 1 17 42 113 -71 15 1 -23 7
16 Tempa Bucuresti (Romelcon) 21 2 0 19 49 117 -68 11 1 -27 6
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 20 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
22.03.2014 15:20 Gloria M.F.C. 7 - 2 Vesteam
22.03.2014 16:10 C.S. Paulesti 0 - 3 A.S. Ploiesti
22.03.2014 17:40 Risalin 7 - 3 Tempa Bucuresti (Romelcon)
22.03.2014 19:10 Rangers 5 - 3 Eurofotbal
23.03.2014 13:50 Meriem 5 - 0 Atlantic Gaz Metan
23.03.2014 14:40 Yell Wolf 1 - 3 Chedra Tax
23.03.2014 16:10 Olimpia Ploiesti 0 - 6 Ploiesti 2010
23.03.2014 17:00 Altphel Fairplay 1 - 7 Copacabana Stars

Ascundere detalii Liga B1
Ascundere detalii Etapa 19 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
29.03.2014 14:40 Ana Maria Pop Family Team 3 - 4 Phoenix M.F.C.
29.03.2014 15:20 Laguna Juventus Ploiesti 1 - 2 ACU Ploiesti
29.03.2014 16:10 Laguna IanySport 3 - 0 Club Valea
29.03.2014 17:00 Ana Maria Pop Inter 2010 3 - 0 MFC Paltinis
29.03.2014 17:40 Ana Maria Pop MFC Alimtex (Energy MFC) 2 - 4 GLS Ploiesti
29.03.2014 17:40 Laguna MFC Petrolul Aricestii Rahtivani 5 - 7 Viking Pruszynski

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Inter 2010 19 16 1 2 106 32 +74 9 0 +19 49
2 Viking Pruszynski 19 16 0 3 121 45 +76 6 0 +21 48
3 IanySport 19 14 3 2 104 52 +52 9 1 +15 45
4 ACU Ploiesti 19 10 2 7 99 82 +17 7 1 +5 32
5 Phoenix M.F.C. 18 10 2 6 76 72 +4 8 0 +2 32
6 Juventus Ploiesti 18 10 1 7 72 70 +2 5 0 +7 31
7 Club Valea 18 9 0 9 92 68 +24 13 0 +3 27
8 GLS Ploiesti 19 6 1 12 51 99 -48 8 0 -8 19
9 MFC Alimtex (Energy MFC) 19 5 0 14 46 103 -57 6 1 -15 15
10 MFC Petrolul Aricestii Rahtivani 19 4 2 13 68 96 -28 15 1 -16 14
11 Family Team 18 4 0 14 71 87 -16 5 0 -18 12
12 MFC Paltinis 19 2 0 17 44 144 -100 3 0 -21 6
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 18 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
22.03.2014 00:00 Phoenix M.F.C. Juventus Ploiesti
22.03.2014 00:00 Club Valea Family Team
22.03.2014 16:10 Ana Maria Pop MFC Paltinis 0 - 3 MFC Alimtex (Energy MFC)
23.03.2014 17:40 Laguna Viking Pruszynski 3 - 6 GLS Ploiesti
23.03.2014 18:30 Laguna MFC Petrolul Aricestii Rahtivani 3 - 3 IanySport
23.03.2014 19:10 Laguna ACU Ploiesti 1 - 8 Inter 2010

Ascundere detalii Liga B2
Ascundere detalii Etapa 19 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
29.03.2014 14:40 Laguna Edrom (Arena Auto) 3 - 0 MFC Tariceni
29.03.2014 15:20 Ana Maria Pop Klass 3 - 1 United Ploiesti
29.03.2014 16:10 Ana Maria Pop Ploiesti City 1 - 12 SystemBau Ploiesti
29.03.2014 17:00 Laguna West United 2 - 12 Unirea Teleajen
30.03.2014 15:20 Ana Maria Pop Poiana Comarnic 6 - 2 Western Boys
30.03.2014 16:10 Ana Maria Pop Fat Boys 6 - 2 Republica Ploiesti (Team Street)

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Klass 19 16 1 2 95 27 +68 15 0 +19 49
2 Poiana Comarnic 19 15 2 2 98 25 +73 12 0 +17 47
3 Unirea Teleajen 19 15 0 4 117 42 +75 16 1 +18 45
4 SystemBau Ploiesti 19 12 3 4 98 58 +40 4 1 +12 39
5 Republica Ploiesti (Team Street) 19 10 2 7 83 83 0 11 1 -1 32
6 Edrom (Arena Auto) 19 9 2 8 60 73 -13 17 3 -1 29
7 Western Boys 19 8 2 9 69 61 +8 9 1 -1 26
8 Fat Boys 19 6 3 10 62 82 -20 3 0 -9 21
9 United Ploiesti 19 4 2 13 53 98 -45 9 0 -13 14
10 West United 19 4 0 15 49 94 -45 7 0 -18 12
11 MFC Tariceni 19 3 3 13 45 99 -54 4 1 -15 12
12 Ploiesti City 19 2 0 17 39 126 -87 2 0 -18 6
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 18 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
22.03.2014 17:00 Laguna SystemBau Ploiesti 2 - 2 Klass
22.03.2014 18:30 Laguna Western Boys 6 - 2 Fat Boys
23.03.2014 14:40 Ana Maria Pop Republica Ploiesti (Team Street) 9 - 5 Ploiesti City
23.03.2014 15:20 Laguna Unirea Teleajen 9 - 1 MFC Tariceni
23.03.2014 15:20 Ana Maria Pop United Ploiesti 3 - 7 Edrom (Arena Auto)
23.03.2014 16:10 Ana Maria Pop West United 2 - 5 Poiana Comarnic

Ascundere detalii Liga Divizia Amatori
Ascundere detalii Etapa 17 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
07.04.2014 19:20 Noi Noi Club Valea Ursu Autoserv
07.04.2014 20:00 Zenit Star City
07.04.2014 21:20 Paltinis II Merlin
08.04.2014 20:30 STR Problem Unirea Mixta
08.04.2014 21:20 Pogal Almax Toyota Ploiesti
11.04.2014 19:50 MFC Chimistul Bucov United

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Merlin 15 13 1 1 97 54 +43 0 0 +19 40
2 Noi Noi 16 12 1 3 94 49 +45 0 0 +13 37
3 Club Valea Ursu Autoserv 15 12 1 2 86 39 +47 0 0 +13 37
4 Bucov United 16 8 1 7 77 66 +11 0 0 +1 25
5 Pogal Almax 15 7 3 5 68 58 +10 0 0 +3 24
6 STR Problem 16 7 2 7 66 75 -9 0 0 -1 23
7 Unirea Mixta 16 7 1 8 76 92 -16 0 0 -2 22
8 Zenit 15 6 1 8 66 67 -1 0 0 -5 19
9 MFC Chimistul 16 5 1 10 63 77 -14 0 0 -8 16
10 Toyota Ploiesti 16 4 0 12 81 100 -19 0 0 -12 12
11 Paltinis II 15 3 2 10 59 93 -34 0 0 -10 11
12 Star City 15 1 2 12 42 105 -63 0 0 -19 5
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 16 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
31.03.2014 00:00 Pogal Almax Zenit
31.03.2014 20:00 MFC Chimistul 4 - 7 STR Problem
31.03.2014 21:20 Bucov United 4 - 7 Toyota Ploiesti
01.04.2014 20:40 Noi Noi 13 - 1 Unirea Mixta
01.04.2014 21:20 Paltinis II Star City
11.04.2014 20:30 Merlin Club Valea Ursu Autoserv

Ascundere detalii Liga Old Boys Seria 1
 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Old-Boys Baicoi 15 14 1 0 101 34 +67 0 0 +19 43
2 Rangers II 15 7 1 7 68 75 -7 0 0 -2 22
3 Zenit 2 15 6 3 6 79 83 -4 0 0 0 21
4 STR 2 15 5 4 6 60 65 -5 0 0 -2 19
5 Signal Club 15 5 3 7 63 61 +2 0 0 -3 18
6 Modul 15 1 2 12 56 109 -53 0 0 -19 5
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 15 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
21.03.2014 19:20 Old-Boys Baicoi 7 - 4 Zenit 2
24.03.2014 20:00 Rangers II 9 - 8 Modul
24.03.2014 20:40 Signal Club 4 - 5 STR 2

Ascundere detalii Liga Old Boys Seria 2
Ascundere detalii Etapa 8 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
22.11.2013 00:00 Speed Forever Young
22.11.2013 00:00 Petrosport Prahova Pistol Ploiesti
22.11.2013 00:00 Avantgarde 5 - 4 Laguna Ploiesti

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Petrosport Prahova 6 5 0 1 32 13 +19 0 0 +9 15
2 Speed 6 4 0 2 29 18 +11 0 0 +6 12
3 Forever Young 5 4 0 1 37 10 +27 0 0 +3 12
4 Pistol Ploiesti 6 3 0 3 24 30 -6 0 0 0 9
5 Avantgarde 6 3 0 3 24 31 -7 0 0 -3 9
6 Laguna Ploiesti 7 2 0 5 26 29 -3 0 0 -6 6
7 Spartanii 6 0 0 6 10 51 -41 0 0 -9 0
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 7 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
07.11.2013 00:00 Spartanii 0 - 9 Speed
07.11.2013 00:00 Avantgarde 2 - 5 Pistol Ploiesti
07.11.2013 00:00 Petrosport Prahova 3 - 2 Forever Young


© VVI 2009
Reclame
Welcome_Bonus _T&C